O Systemie

System Centralnego Odkurzania  to skuteczny sposób na utrzymanie w czystości naszych mieszkań, domów,  hoteli, biur i przedszkoli. Znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie liczy się czas i komfort sprzątania.

 

Jak działa System Centralnego Odkurzania?

Centralny odkurzacz to instalacja, poprowadzona w ścianach i podłogach naszego domu. Na jednym jej końcu znajduje się odkurzacz, a na drugim gniazdo, do którego podłącza się wąż ssący. Brud i kurz wciągany wężem jest usuwany z pomieszczeń umieszczonymi w ścianach rurami. Większe drobinki zatrzymywane są w pojemniku odkurzacza, natomiast drobnoustroje i powietrze wyrzucane są na zewnątrz budynku. Urzytkownik do dyspozycji ma tylko wąż ssący wraz ze szczotkami, który wkłada do gniazda. w ten sposób odbywa się uruchamianie systemu i sprzątanie.

 

Funkcjonalność

Uwolnij się od dźwigania odkurzacza po schodach! Na codzień system centralnego odkurzania to tylko lekki, elastyczny wąż ssący.

Cisza i wygoda

Umieszczenie odkurzacza z dala od pomieszczeń mieszkalnych daje możliwość sprzątania nawet nocą. Pojemnik na zanieczyszczenia w odkurzaczach jest na tyle duży, że wystarczy oczyśić go 2-3 razy w roku.

Akcesoria

Szeroka gama akcesoriów do sprzątania zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wiele rodzajów szczotek do różnych powierzchni (do podłóg twardych, dywanów, kafli, tapicerek) oraz końcówek specjalistycznych ( do sprzątania pod meblami, odkurzania klawiatury komputera, samochodu itp.) pozwala na wszechstronne wykorzystanie odkurzacza.

Cystość i higiena

Powietrze z odkurzacza po przejściu przez filtr jest odprowadzone na zewnątrz budynku, co zabezpiecza domowników przed bezpośrednim stykaniem się ze szkodliwymi mikrocząsteczkami oraz bakteriami i roztoczami. Takiego komfortu nie zapewniają odkurzacze tradycyjne, nawet te z filtrami wodnymi. Dlatego właśnie Systemy Centralnego Odkurzania idealnie nadają się dla ALERGIKÓW.

The electrolux Group UNIVAC BEAM ZANUSSI SMART