O nas

 

Pachnik-Vacuum S.C. Odkurzacze Centralne to firma, która specjalizuje się w budowie Systemów Centralnego Odkurzania. od 1994 roku z powodzeniem instalujemy i serwisujemy Odkurzacze Centralne takich producentów jak UNIVAC, SMART, BEAM, ZANUSSI, CYCLOVAC należących do grupy ELECTROLUX.

Oferujemy Państwu kompleksową usługę:

projekt instalacji - wykonujemy podczas spotkania na budowie lub na podstawie planów dostarczonych drogą mailową. (projekt instalacji jest usługą bezpłatną)

montaż instalacji - wykonujemy na odpowiednim etapie budowy w terminie dogodnym dla inwestora.   (montaż instalacji trwa jeden dzień i zakończony jest próbą techniczną przy użyciu jednostki centralnej)

sprzedaż - oferujemy jednostki centralne oraz wszelkie akcesoria renomowanych producentów grupy Electrolux.

uruchomienie systemu - przeprowadzamy w dogodnym dla inwestora terminie.

serwis - zapewniamy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

 

Nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm pozwala nam sprostać oczekiwaniom klientów, którzy cenią sobie solidne wykonanie, kompetencję, terminowość oraz korzystną ofertę cenową. Do tej pory udało nam się wzbogacić naszą listę referencyjną o liczne realizacje projektów indywidualnych - domów jednorodzinnych oraz projekty zbiorowe i komercyjne w tym m.in.: osiedla developerskie, hotele, szpitale, przedszkola, pensjonaty, ośrodki SPA, pomieszczenia biurowe oraz hale przemysłowe. Zapraszamy Państwa do współpracy oraz do kontaktu w celu uzyskania szczegółów naszej oferty.

ZADZWOŃ  601-238-146  lub napisz na adres pachnik@pachnik-vacuum.com, odpowiemy na każde pytanie.

 

Wielu już nam zaufało! Teraz sprawdź nas Ty!

The electrolux Group UNIVAC BEAM ZANUSSI SMART